Logo Alliance Française

Kursy języka francuskiego w Szczecinie

Oferujemy kursy języka francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych – zajęcia w grupach i zajęcia indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania – egzaminy i certyfikaty DELF, DALF.

Semestr zimowy 2021/2022

Nasze grupy ruszyły już z nauką, ale w każdym momencie możesz dopisać się do tej, która Cię interesuje.

Dodatkowe grupy nauki od podstaw, prowadzonej w trybie stacjonarnym i/lub online, utworzymy w każdej chwili, gdy zgłosi się kilka osób zainteresowanych takim kursem.

Od 16 listopada rozpoczynamy zajęcia stacjonarne w nowej grupie A1.0 (Od 16 listopada rozpoczynamy zajęcia stacjonarne w nowej grupie A1.0 (wtorek:16:30 – 18:00); jesteśmy na etapie rekrutacji do jeszcze innej, nowej grupy A1.0, w której zajęcia będą prowadzone w trybie online. Rozpoczęcie zajęć w tej grupie w niedługim czasie.

W dowolnym momencie możemy także otworzyć nowy, kolejny kurs indywidualny-poziom w zależności od zgłoszeń.

Mamy do zaproponowania kursy grupowe i indywidualne  na wszystkich poziomach, również dla DZIECI i MŁODZIEŻY

Oferujemy także naukę języka polskiego dla obcokrajowców.

Zapraszamy!!!

U nas możesz uczyć się języka francuskiego w małej grupie lub indywidualnie. Wybierając ten drugi wariant, masz większą dowolność w czasie, gdyż sam ustalasz z lektorem terminy zajęć.

Skontaktuj się z nami, przyjdź i zacznij poznawać język francuski lub zgłębiaj w nim swoją wiedzę w klimatycznej atmosferze w Alliance Française!

Znając francuski wyróżnisz się, znajdziesz ciekawą pracę, spełnisz swoje marzenia, ponieważ:

Francuski to klucz do przyszłości!

Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami