Logo Alliance Française

Propozycja NOWEJ grupy online

NOWA grupa o zajęciach 1 x czy 2x w tygodniu powstanie zależnie od zgłoszeń. Przed wakacyjnymi wyjazdami udział w takim kursie jest znakomitą okazją, by nauczyć się podstawowych zwrotów i w czasie pobytu w krajach francuskojęzycznych mieć przyjemność komunikowania się w języku francuskim, np. złożenia zamówienia w kawiarni czy restauracji.
Dzięki naszemu nowemu systemowi do wideokonferencji każdy poczuje się jakby uczestniczył w zajęciach AF.

Kursy języka francuskiego w Alliance Française w Szczecinie

Oferujemy kursy języka francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych – zajęcia w grupach i zajęcia indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy języka francuskiego standardowego, a także specjalistycznego, przygotowanie do matury i certyfikatów francuskich DELF i DALF.

Jesteśmy jedynym w regionie licencjonowanym centrum egzaminacyjnym certyfikatów Delf i DALF, wydawanych przez francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Semestr letni 2022

Nasze grupy, to kontynuacja zajęć rozpoczętych w 1-ym semestrze roku szkolnego, ale w każdym momencie możesz dopisać się do tej, która Cię interesuje.

Dodatkowe grupy nauki od podstaw, prowadzonej w trybie stacjonarnym i/lub online, utworzymy w każdej chwili, gdy zgłosi się kilka osób zainteresowanych takim kursem.

W dowolnym momencie możemy także otworzyć nowy, kolejny kurs indywidualny-poziom w zależności od zgłoszeń.

Mamy do zaproponowania kursy grupowe i indywidualne  na wszystkich poziomach, również dla DZIECI i MŁODZIEŻY

Oferujemy także naukę języka polskiego dla obcokrajowców.

Zapraszamy!!!

U nas możesz uczyć się języka francuskiego w małej grupie lub indywidualnie. Wybierając ten drugi wariant, masz większą dowolność w czasie, gdyż sam ustalasz z lektorem terminy zajęć.

Skontaktuj się z nami, przyjdź i zacznij poznawać język francuski lub zgłębiaj w nim swoją wiedzę w klimatycznej atmosferze w Alliance Française!

Znając francuski wyróżnisz się, znajdziesz ciekawą pracę, spełnisz swoje marzenia, ponieważ:

Francuski to klucz do przyszłości!

Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami